پنل کاربری


گزارش برگزاری اولین دوره کارآموزی دره نوردی آقایان در اصفهان
1396/03/06
آخرین تصاویر
گزارش برگزاری اولین دوره کارآموزی دره نوردی آقایان در اصفهان
زمان برگزاری: ۳ تا ۵ خرداد ۱۳۹۶
تعداد کارآموزان:۸ نفر
به مربیگری‌آقایان : 
علی سلیمیان(مربیگری درجه ۳ دره‌نوردی٬مدرس کارآموزی)
محمد چاووشی(مربیگری درجه ۳ دره نوردی،مدرس کار آموزی)
محل برگزاری: کوه سفید،درچه،اصفهان
این دوره‌در سه روز متوالی تقریبا از ساعت ۷/۵ صبح الی ۸ شب(با توقف یک ساعته برای استراحت و‌صرف ناهار) با حضور چند تن از کارآموزان مهمان از تهران و‌همدان برگزار گردید.
با توجه به حجم و اهمیت مطالب در پیشگیری از خطرات و داشتن پیمایش ایمن، تلاش بر این بود که هر کارآموز حداقل یکبار به اجرای هرتکنیک بپردازد.مربیان با دقت به رصد کردن عملیات تک تک کارآموزان پرداختند و کوچکترین خطاهای کارآموزان تذکر داده شد و مجددا در آزمون نهایی بررسی گردید.
در این دوره تمامی مطالب عنوان شده در طرح درس کارآموزی دره نوردی پوشش داده شد .با توجه به گیرایی و‌سطح مناسب کارآموزان بعضا مطالب تکمیلی علاوه بر طرح درس ارائه شد.
در روزهای قبل‌از برگزاری دوره ،دو‌سایت آموزشی دره نوردی جدید ایجاد شد که گزارش آن‌ ارائه‌خواهد شد . در طی دوره‌بر اساس نیازها این سایت ها تکمیل شد و ازین پس برای دوره های آموزشی استفاده خواهد شد.

علیرغم گرمای هوا و‌تابش شدید آفتاب در بعضی ساعات تلاش‌بر این‌بود که عملیات چندان ساده‌نباشد و به‌شرایط واقعی نزدیک باشد و سخت گیری ها برای یادگیری در سطح بالایی بود.
ضمن تشکر‌از همکاری و درک متقابل کارآموزان امیدواریم برگزاری این دوره گامی هرچند کوتاه در اعتلای این رشته ورزشی نسبتا نوظهور و تربیت دره نوردان توانمند و موثر باشد.
بازدید
:434
ارسال توسط
:مدیریت
ارسال نظر و پیام
متن پیام
کد امنیتی
کلیه حقوق این سایت متعلق به هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان می باشد.

  © 2012-2015  All Rights Reserved.

طراحی سایت : آسمان پارس

Top